اهمیت کاربرد رایحه در برند سازی با تجهیزات رایحه افشان

کاربرد رایحه با برند سازی

تنوع کاربرد اسانس ها و رایحه ها در موارد گوناگون باعث شده استفاده از تجهیزات و دستگاه های خوشبوکننده بیشتر از پیش مورد استقبال شرکت ها و مجموعه های خدماتی باشد. یکی از تاثیرات رایحه ها و اسانس های خوشبو کننده بر مغز ما، یادآوری خاطرات است. با توجه به این نکته، بسیاری از مجموعه ها، سازمان ها و حتی مراکز مذهبی با به کارگیری رایحه های مطلوب، سعی دارند تجربه بهتری برای مراجعین خود ایجاد نمایند. استفاده از رایحه ها در محیط های اداری، تجاری و خدماتی میتواند باعث به یادماندنی شدن محیط شما یا به طور تخصصی تر برند سازی با رایحه ای به خصوص شکل گیرد.

حتما با این موضوع برخورد داشته اید که رایحه ای دلنشین، خاطره ای را به یاد شما آورده باشد. این یکی از ویژگی های استفاده از رایحه ها برای به وجود آوردن تجربه مناسب برای افراد و برند سازی محیط ها و شرکت های بزرگ و کوچک است. تنها کافیست یک بار در یک محیط خاطره انگیز رایحه ای را استشمام کنید، از آن پس با وجود آن رایحه در هر محیط دیگری، اولین بار و تاثیرگذار ترین حالتی که آن رایحه به خصوص را احساس کردید به یاد خواهید آورد.

برند سازی با رایحه و اسانس خوشبوکننده

وقتی کسب و کارها در بازارهای پر هیاهوی امروزی وارد رقابت میشوند باید بتوانند راه موفقیت را پیدا کنند. بطور میانگین افراد روزانه با بیش از صد ها آگهی تبلیغاتی روبرو است و به این ترتیب، داشتن راهکارهای موثر و خلاقانه برای کسب و کارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که به این وسیله خواهند توانست مشتریان وفادار و رضایتمند به دست بیاورند.

کاربرد دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک در برند سازی

یکی از شیوه هایی که میتوان برای دیده شدن برند به کار گرفته شود، استفاده از اسانس های خوشبوکننده و دستگاه های رایحه افشان در محیط است. حس بویایی انسان تنها حسی است که بطور مستقیم با بخشی از مغز که احساسات را پردازش میکند در ارتباط است. برند هایی که در این گرداب رقابتی جان سالم به در میبرند، با ایجاد یک رایحه به یاد ماندنی و مناسب، در ذهن مشتریان خود خاطره، امضا و برندی را ایجاد کرده اند که فراموش کردن آن به این سادگی ها نخواهد بود.

برند سازی با رایحه چیست؟

رایحه لوگو یا برند سازی با رایحه، شیوه ای سفارشی است که یک برند، مجموعه یا شرکت با استفاده از آن ویژگیهای منحصر بفرد برند خود را ثبت میکند. اگر این رایحه مطلوب و خوشایند باشد، مشتریان آنرا با برند پیوند میدهند. این رایحه و اسانس به احتمال زیاد باعث خواهد شد که مشتریان خرید انجام دهند و به مشتریان ثابت تبدیل شوند.

امروزه بسیاری از شرکت ها و مجموعه های بزرگ با استفاده از رایحه ها و برند سازی با آنها بسیار موفق بوده اند. برای مثال استفاده از رایحه یکسان هنگام جعبه گشایی محصولات یک برند خاص، میتواند باعث برند سازی و جلب رضایت مشتریان باشد. اگر مشتری از محصولی که خریداری کرده راضی باشد، آن رایحه را با تجربه مثبت خود پیوند میزند و به این ترتیب احتمال اینکه در آینده یک محصول دیگر از آن برند بخرند و در کسب و کار و رشد برند خاص تاثیرگذار باشند بسیار بالا میرود.

برند سازی با رایحه ها

اهمیت استفاده از رایحه ها در برند سازی و بازاریابی

با یک جستجویی سریع در گوگل نتایج بیشماری از کالاهای عطری که مورد استفاده مصرف کنندگان هستند و به آن گرایش دارند نمایش داده خواهد شد. برخی از این محصولات انواع شمع ها و شیوه های خوشبوسازی یا تجهیزات خوشبو کننده ها هستند. چنین محصولات کلی ساده ترین راه برای خوشبو سازی محیط با رایحه منتخب بنظر میرسند. اما صاحبان کسب و کاری که به طور جدی از تاثیر نامحسوس اما قوی رایحه ها استفاده میکنند باید فواید بازاریابی صحیح رایحه را نیز در نظر بگیرند.

وقتی گزینه های مختلف پیش روی شما قرار بگیرد دو جنبه وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

آیا میخواهید محیط کار صرفا خوشبو باشد که مثلا بوی نا مطبوعی را مخفی کند؟ یا هدف این است که مشتریان و بازدیدکنندگان اسانس خوشبوکننده ای را استشمام کنند که نه تنها عطر دلنشینی دارد، بلکه رایحه خاص برند را نیز در خود گنجانده است. حس مثبت مورد نظر شما را که میخواهید با آن رایحه، برند را بشناسند، و این پیوندی محکم در ضمیر ناخودآگاه آنها ماندگار نمایید.

استفاده از اسانس ها در برند سازی

آیا استفاده از خوشبو کننده های معمولی در برند سازی تاثیر دارد؟

محصولات تزئینی و خوشبوکننده های معمولی که پیش از این نیز به آنها اشاره شد، یک مزیت مشخص دارند. آنها به راحتی قابل دسترسی هستند و هزینه چندانی ندارند. اگر بخواهید بوی نامطبوعی را پوشش دهید، به سرعت این کار انجام خواهد شد، هر چند به مدت کوتاه و از همه مهمتر اینکه بوی ماده شیمیایی همیشه در پس این خوشبو کننده ها احساس میشود. در همه موارد مذکور، این محصول همان کاری را انجام میدهد که به آن منظور طراحی شده است. اما گزینه های موجود این رایحه ها محدود هستند و در محیط های کاری هزاران کسب و کار دیگر نیز استفاده میشوند، در نتیجه به راحتی فراموش میشوند. به کارگیری رایحه ها و اسانس های خوشبو کننده متنوع و ترکیبی پایه الکل میتواند از گزینه های مناسب برای استفاده در برند سازی با رایحه ها باشند.

ارتقا استاندارد ها با بازاریابی و برند سازی حرفه ای رایحه

استفاده از بازاریابی رایحه در سوی دیگر این طیف قرار دارد، و به این ترتیب کارشناسان حرفه ای رایحه، از شیوه های اثبات شده علمی استفاده میکنند تا با طراحی رایحه ای منحصر به فرد و هم راستا با اهداف کسب کاری مشخص در برند سازی و پیشبرد آن اهداف، موثر باشند.

باور کردن اینکه چنین شیوه بازاریابی تا چه حد بر تجربه کاربر تاثیر گذار است کار سختی نیست. قدرت رایحه بر شناخت مشتری، رفتارهای مرتبط با جستجو، خرید و افزایش سود تاثیر میگذارد. با پی بردن صاحبان کسب و کار ها به این حقیقت که هدف قرار دادن حس بویایی مشتریان تا چه حد میتواند موثر باشد، این استراتژی بازاریابی و برند سازی با رایحه توسط شرکتهای بزرگ و کوچک بکار گرفته میشود.

بازاریابی اسانس خوشبو کننده

دستگاه های خوشبو کننده و رایحه های منحصر بفرد در برند سازی

استفاده از شیوه ها و تجهیزات تخصصی در رایحه افشانی و ایجاد رایحه مورد نظر در محیط تاثیر به سزایی در برند سازی با رایحه ها خواهد داشت. بکار گیری تجهیزات و دستگاه های خوشبوکننده تجاری و صنعتی با قابلیت ها و امکانات پیشرفته میتواند رایحه مورد نظر شما را در مدت زمان کوتاهی در محیطی گسترده پراکنده نموده و از آن برای ارتقا و بهبود سطح کسب و کار و برند سازی استفاده نمایید. تجهیزات و دستگاه های خوشبو کننده اتوماتیک امروزی با توانایی خوشبو سازی محیط های وسیع میتوانند به میزان زیادی در برند سازی مجموعه های تجاری و خدماتی بزرگ تاثیر گذار باشند. رایحه افشان های اتوماتیک با بهره گیری از تکنولوژی اتمیزیشن قادرند رایحه ها و اسانس ها را به شکل بخار تبدیل و آن را در محیط پراکنده نمایند.

به کار گیری شیوه های خوشبو سازی در برند سازی با پیوند تجربه و خاطره دلنشین از محیط کسب و کار و مجموعه خدماتی تجاری شما، در ذهن مشتریان ثبت شده و رضایتمندی و وفاداری آنها به برند شما را تضمین نماید.

در برند سازی به دنبال چه اسانس هایی باشیم؟

حال با داشتن آگاهی در خصوص رایحه ها و تاثیر گذاری آنها بر مشتریان و آشنایی با شیوه های برند سازی با رایحه، مهم است که ایده درستی از اینکه برند شما چیست و دوست دارید چه دستاورد هایی با استفاده از رایحه ها در آن کسب کنید، داشته باشید. از خود بپرسید، آیا برند شما جدی و جذاب است؟ آیا برند شما آرام و فلسفی است؟ مشتریان شما در چه گروه سنی هستند؟ مشتریان شما با چه چیز همخوانی و همراهی دارند؟ وقتی به این سوالات پاسخ دهید، به این نتیجه خواهید رسید که به کار گیری چه نوع رایحه ای برای برند شما مناسب است و آن را بهتر معرفی میکند و باید به دنبال چه نوع رایحه هایی باشید.

 

آرورایحه با ارائه تجهیزات رایحه افشان اتوماتیک و انواع رایحه های مختلف، میتواند به میزان زیادی در شکل دهی به ذهن مشتریان و ایجاد شناخت و آگاهی از برند شما کمک نماید. با بهره گیری از مشاوره کارشناسان آرورایحه در برند سازی رایحه کسب و کار خود بهتر از پیش عمل کرده و تاثیرات آن در رشد کسب و کار خود را شاهد باشید.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها