سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

آرورایحه چیست و چه کاری انجام می دهد؟

آرورایحه به عنوان دپارتمانی از شرکت ابراهیم به تولید و ارائه دستگاه های خوشبو کننده هوا می پردازد. در این بخش پیشرفته ترین و نوین ترین محصولات برای خوشبو شدن هوا معرفی و عرضه می گردد

دستگاه خوشبو کننده هوا چیست؟

به منظور خوشبو و تازه شدن هوای یک محیط با هر نوع کاربری و برطرف شدن بوی نامطبوع از آن دستگاه هایی تخصصی با عنوان خوشبو کننده اتوماتیک هوا طراحی و تولید شده است. این محصولات دارای محفظه ای برای قرارگیری اسانس هستند که با برخورداری از تکنولوژی اتمیزیشن اسانس را به پودر تبدیل نموده تا رایحه با بهترین پوشش دهی، کاملا یکنواخت و بدون ایجاد حساسیت در هوا منتشر شود.

اسانس چیست و چه کاربردی دارد؟

اسانس مایعی دارای رایحه است که به دستگاه خوشبو کننده هوا افزوده شده و عطر خوش آن در فضا پراکنده می گردد. این مواد به طور معمول برپایه الکل و یا آب تولید می شوند که نوع روغنی بر پایه الکل آن کیفیت و پایداری بهتر و بیشتری دارد. در دستگاه های خوشبو کننده اتوماتیک هوا میبایست از اسانس الکلی و روغنی استفاده گردد. مصرف اسانس به میزان استفاده از دستگاه بستگی دارد و با پایان یافتن آن به راحتی قابل جایگزینی خواهد بود.

چه دستگاهی برای ما مناسب است؟

جهت آشنایی هر چه بیشتر با محصولات خوشبو کننده هوا و خرید بهترین دستگاه متناسب با نوع نیاز و سلیقه خود، ضمن مطالعه بخش معرفی دستگاه ها و انواع اسانس در سایت که کاربردها و مشخصات فنی در آن درج گردیده، می توانید با بخش پشتیبانی سایت در تماس بوده و از تجربه های ارزشمند کارشناسان ما بهره مند گردید. دستگاه ها در مدل ها و اندازه های متنوعی طراحی و ساخته شده اند و بر همین اساس همه مشتریان قادر خواهند بود از این تجهیزات استفاده نمایند و با دانستن مشخصات فنی و دریافت مشاوره از کارشناسان می توان به بهترین انتخاب دست یافت.

آیا دستگاه قابل کنترل و برنامه پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله؛ کنترل شدت پاشش اسانس، تنظیم مدت زمان پاشش اسانس، نمایش حجم باقی مانده از اسانس، دماسنج دیجیتالی و قابلیت کنترل از راه دور از ویژگی های برجسته این دستگاه ها به شمار می آیند.  

راه اندازی دستگاه چگونه است؟

روشن شدن و شروع به کار دستگاه بسیار ساده است؛ ابتدا اسانس در محفظه مخصوص قرار می گیرد و سپس دستگاه با استفاده از ریموت کنترل روشن شده و سایر تنظیمات به وسیله همان کنترل به آسانی انجام می پذیرد. برنامه های تنظیم شده برای دستگاه در حافظه آن باقی مانده و با خاموش و روشن شدن دوباره پاک نخواهد شد.

نحوه خرید و دریافت محصولات چگونه است؟

برای خرید دستگاه های خوشبو کننده هوا و اسانس های متنوع کافی است با شماره ۰۲۱-۸۷۱۸۵۵۵۵ تماس بگیرید، محصول خود را سفارش دهید و به طور رایگان در محل سفارش خود را تحویل بگیرید. هم چنین با مراجعه به سایت arorayehe.com می توانید نسبت به ثبت سفارش آنلاین اقدام نمایید. با مراجعه به صفحه راهنمای خرید میتوانید با نحوه خرید اینترنتی دستگاه رایحه افشان آشنا شوید.

سوالات خود را از ما بپرسید!

    مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها