درباره ما

ما که هستیم؟

فروشگاه اینترنتی آرورایحه ارائه دهنده دستگاه های خوشبو کننده شرکت ابراهیم می باشد. شرکت ابراهیم با دانش روز توانسته دستگاه های خوشبو کننده هوا در حوزه خانگی و صنعتی را با تکنولوژی اتمیزیشن پخش اسانس تولید نماید. تکنولوژی اتمیزیشن که یک سیستم پیشرفته برای پخش اسانس می باشد، اسانس مایع را اتمیزه کرده و ذرات را به صورت گاز در هوا پراکنده می نماید. این امر موجب انتشار با کیفیت بالاتری در محیط می گردد.

آرورایحه با معرفی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین اسانس های خوشبو کننده توانسته سلیقه های مختلفی را مد نظر قرار دهد. این اسانس ها روغنی و بر پایه الکل بوده و قابل استفاده در دستگاه خوشبو کننده هوا می باشند. انتخاب اسانس ها و رایحه ها علاوه بر اینکه باید بر طبق سلیقه انتخاب شوند همچنین باید کاربرد و نوع محیط نیز مد نظر قرار گیرد تا بتوان به هدف مورد نظر رسید.

  • تنها فروشگاه دستگاه و اسانس خوشبو کننده
  • متنوع ترین اسانس ها و دستگاه ها
  • بهترین کیفیت محصولات
  • ماندگاری بالا
اتمیزیشن دستگاه خوشبو کننده هوا
اتمیزیشن دستگاه خوشبو کننده هوا

آرو رایحه

اعتماد و تجربه

تنها فروشگاه دستگاه و اسانس های خوشبو کننده هوا
تنوع و کیفیت را از آرو رایحه بخواهید.

عکس دستگاه خوشبوکننده رومیزی
عکس دستگاه خوشبوکننده رومیزی

آرو رایحه

حرفه ای ، متمایز و مناسب برای تمامی سلیقه ها

 

آرورایحه علاوه بر اینکه یک فروشگاه اینترنتی است به معرفی کاربرد های مختلف رایحه در محیط های مختلف نیز می پردازد. از خوشبو کننده ها برای معطر سازی محیط، برند سازی، رایحه درمانی، جذب مشتری، رفع بوی نامناسب و… استفاده می شود. بنابراین باید در هنگام انتخاب اسانس توجه لازم را داشت که هدف استفاده از دستگاه خوشبو کننده چه می باشد تا بتوان بر طبق آن از رایحه ای مناسب استفاده نمود. آرورایحه با استفاده از دانش و همچنین تجربه ای که در خدمت رسانی به صنایع و اصناف مختلف کسب نموده، می تواند مشاور مناسبی برای افراد در این حوزه باشد.

در بازار رقابتی امروز، ایجاد یک خاطره و حس مثبت در مشتری برگ برنده فروشنده‌ها است تا برند خود را برای مدت طولانی تری در ذهن مشتری ثبت کند. یکی از راهکارهای موثر برای نیل به این هدف استفاده از خوشبو کننده و رایحه مناسب در محیط است. عطر و بو یک محرک قدرتمند احساسات و به یادآورنده خاطرات در بین تمامی حواس ما می باشد. استفاده از خوشبو کننده هوا مناسب در هر محیط می تواند باعث به وجود آمدن حس خوب شود که نتیجه مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها