عرضه دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا در آرورایحه

مکانیزم کلی خوشبو کننده اسپا

دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا محصولی است که برای از بین بردن بوی نامطبوع اتاق، محیط و همچنین محیط های عمومی طراحی شده است. سیستم اتومیزیشن این دستگاه، اسانس خوشبوکننده و سایر عودهای ضد بوی نامطبوع را به هوا منتقل می کند. دستگاه خوشبوکننده هوا اسپا این کار را از طریق انواع فرمت های معرفی شده برای دستگاه، ذرات معلق در هوا، شمع ، پورپوری و ژل انجام می دهد. در مورد تاریخچه تکنولوژی دستگاه خوشبوکننده هوا می توان گفت در اواخر دهه ۱۹۹۰، فروش فرآورده های خوشبوکننده هوا در ایالات متحده بیش از چند صدمیلیون دلار در سال بود. یکی از موفق ترین محصولات در این زمینه، دستگاه خوشبو کننده اسپا است که با ایجاد رایحه خوش، حس خوشایندی را در سالن های اسپا به افراد منتقل می نماید. طی ۲۵ سال گذشته، فرمول های اسانس خوشبوکننده هوا برای بهبود عملکرد و کاهش هزینه فرمول اصلاح شد.

دستگاه خوشبوکننده اسپا

مکانیزم کلی خوشبو کننده اسپا

یکی از جدیدترین و محبوب ترین قالب های جدید خوشبوکننده، دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا است که در آن افزونه ها از گرمای تولید شده توسط برق برای پخش عطر در هوا و خوشبو کردن محیط استفاده می کنند. این افزونه یک سینی پلاستیکی کوچک است که حاوی یک کنسانتره عطر مشابه ژله است. مصرف کننده به سادگی خوشبو کننده هوا اسپا را از بالای سینی لایه برداری می کند و یک لایه غشایی دائمی را در اختیار شما قرار می دهد که اجازه می دهد رایحه در آن پخش شود. سینی داخل یک واحد گرمتر قرار می گیرد که در نهایت به یک پریز برق متصل می شود. با گرم شدن واحد گرم تر، عطر با سرعت کنترل شده از طریق غشای کلیپ در هوا پراکنده می شود. آیا تاکنون به این فکر کرده اید که دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی چگونه عمل می کنند؟ پس از پیچ و تاب های عملکردی، می توان گفت دستگاه خوشبوکننده هوا اسپا یکی از سنتی ترین راه های بهبود کیفیت هوا و خوشبو کردن آن است. مواردی وجود دارد که باعث می شود دستگاه خوشبوکننده هوا اسپا کمی متفاوت از سایر انواع خوشبوکننده های هوا باشد. کار با این دستگاه کار چندان سختی نیست و شما تنها به چند دقیقه آموزش نیاز خواهید داشت. در مورد دستگاه خوشبوکننده هوا اسپا می توان گفت، صرف نظر از این که یک دستگاه اتوماتیک می باشد، یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین خوشبوکننده های هوا می باشد. به طور کلی، تمام خوشبوکننده های هوا به یک وظیفه عمل می کنند یعنی انتشار عطرها و اسانس ها که به خلاص شدن از شر بوی نامطبوع کمک می کنند.

تفاوت دستگاه خوشبو کننده اسپا با سایر دستگاه های مشابه

بسیاری از مردم اعتقاد دارند، سیستم خوشبوکننده هوا، هوا را تازه یا تصفیه نمی کند. در حقیقت، یک اسانس خوشبوکننده هوا کمی بیشتر از یک عطر خوشبوکننده است. از طرف دیگر تصفیه کننده ها در واقع هوا را تمیز می کنند و دوباره آن را خالص می کنند. این کار معمولاً با جدا کردن ذرات نامطبوع از هوا با تصفیه از طریق حداقل یک فیلتر به نوعی انجام می شود. بزرگترین تفاوت در عملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا و خوشبوکننده هوا معمولی، کلمه اتوماتیک یا صنعتی است. این موضوع ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما واقعاً یک تفاوت مهم میان آن ها وجود دارد. دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا به صورت خودکار با آزاد کردن رایحه محصور شده در زمان مشخص یا در شرایط از پیش تعیین شده عمل می کنند. انواع دیگر با اتصال سنسور نور یا حسگر حرکت کار می کنند و هر زمان این سنسور غیرفعال شود، عطر را در محیط پخش می کند.

دستگاه خوشبوکننده اسپا

کاربردهای دستگاه خوشبوکننده اسپا

کاربردهای دستگاه خوشبو کننده 

دستگاه خوشبو کننده اسپا کاملاً قابل برنامه ریزی است و برای رفع نیازهای متخصصان خدمات و کاربر نهایی طراحی شده است. این دستگاه دارای تنظیمات شخصی شده بدون محدودیت و جزئیاتی از قبیل صفحه نمایش LCD با زاویه دید بزرگ SPA و تولید کدهای برنامه نویسی ساده، در کنار دامنه ناموزون و نامحدود که باعث کاهش هزینه های مصرفی شده است. سیستم تازه سازی هوای SPA توسط کمپانی کندی تکمیل شده است. از کاربردهای دستگاه خوشبو کننده هوا اسپا می توان به سالن ها بزرگ و همچنین اماکن آموزشی اشاره کرد.

دستگاه خوشبوکننده هوا قابلیت این را دارد که محیط های وسیع را پوشش دهد. از جمله ویژگی های کاربردی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنامه نویسی راحت و روان
  • صفحه نمایش LCD بزرگ، زاویه دار با کارایی آسان
  • تعیین فواصل سرویس دهی
  • صفحه کلید دکمه ای حداقل برای انتخاب آسان برنامه به همراه گزینه های هوشمند
  • محدوده تنظیمات شخصی متناسب با هر مکان
  • تغییر سریع برنامه
  • محافظ صفحه نمایش اختیاری
  • قفل صفحه کلید خودکار برای امنیت بیشتر
  • قابلیت اسانس های جدید و مدرن و موثر با کیفیت بالا
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها