خوشبو کننده هوا صنعتی از عوامل افزایش مشتریان تالار پذیرایی

خوشبو کننده هوا صنعتی در تالار پذیرایی

عوامل مختلفی تاثیرگذار بر کار و فروش تالارهای پذیرایی می باشند. در کنار چیدمان و دکوراسیون، خدمات ارائه شده، غذا و سرویس دهی، آداب معاشرت و خدمات رسانی نیروها و صدها عامل دیگر اصلی ترین عامل جذب مشتری این مکان ها موفقیت در ایجاد خاطره ای خوب برای مراجعه کنندگان می باشد. ایجاد احساس نشاط و خاطره انگیز می تواند تاثیر تمام عوامل گفته شده را دو چندان نماید. زمانی که از خوشبو کننده هوا صنعتی به همراه اسانس خوشبو کننده مناسب در تالار پذیرایی استفاده شود به دلیل قدرت بالا، تمامی محیط خوشبو شده و با استفاده از تاثیر فوق العاده بالایی که حس بویایی بر ذهن افراد می گذارد برای ثبت لحظاتی خوب برای مراجعه کنندگان می توان از آن استفاده نمود.

رایحه خوش و تاثیر بر ذهن

رایحه های مختلفی در این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد، یک عطر خنک و سبک، یک رایحه شیرین و غالب و انواع رایحه های ادکلنی  برای این مراکز بسیار کاربردی هستند. اگرچه می توان به عواملی نظیر فصل و زمان برگزاری مراسم در انتخاب اسانس خوشبو کننده هوا مناسب اشاره نمود. به طور کل از آنجا که عطر ها بر روح و روان انسان و عملکرد مغز تاثیر می گذارند موجب ایجاد حس خوب در مراجعه کنندگان شده و در آینده نیز حس خوب ایجاد شده موجب انتخاب همان مکان برای افراد می‌شود. پخش شدن عطر و رایحه در محیط‌ های بزرگ نیاز به دستگاه قوی‌ تر مانند عطر افشان الکتریکی دارد. دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی یکی از بهترین دستگاه های تولید کننده بوی خوش در محیط است که به صورت اتوماتیک می تواند هوای محیط را خوشبو کند.

استفاده از رایحه افشان در تالارها

استفاده از رایحه افشان در تالارها

استفاده از رایحه افشان در تالارها

از نظر علمی عطر و بوی خوش بر روی خلق و خو و تصمیمات انسان‌ها تاثیر می گذارد. زمانی که خوشبوکننده هوا صنعتی در یک تالار پذیرایی به پخش بوی خوش در محیط می پردازد، حس خوبی برای مهمانان و کارکنان آن محیط ایجاد می شود و موجب افزایش مشتریان در محیط خواهد شد و همچنین بوی خوشی که از خوشبو کننده هوا صنعتی استشمام می شود  موجب کاهش خستگی و تنش در میان کارمندان می گردد و بازده کاری نیز افزایش خواهد یافت. یک دستگاه رایحه افشان الکتریکی به دلیل عملکرد براساس تکنولوژی اتمیزیشن، با سرعت بالایی فضا را از رایحه خوش پر می کند و این تنها یکی از دلایل محبوبیت و رواج این دستگاه ها می باشد. علاوه بر این استفاده از این تجهیزات عموما بسیار ساده است.

مزایای استفاده از رایحه افشان الکتریکی در سالن های پذیرایی

از مزیت های مهم دیگر دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی که در تالار پذیرایی نیز بسیار مهم است می توان به  موارد زیر اشاره نمود:

– حفظ بوی اصلی عطر و رایحه برای مدت طولانی یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از این تجهیزات می باشد.

– این دستگاه قابلیت تنظیم  و کنترل از راه دور را داشته و می توان برای زمان خاصی دستگاه را تنظیم نمود. اتوماتیک بودن این دستگاه کار با آن را بسیار ساده کرده و برای مکان هایی مانند تالار پذیرایی که تعدد کار بالا است با تنظیمی ساده بر روی دستگاه می توان در زمان مشخص، شروع به کار کند.

– خوشبو کننده هوا صنعتی هیچگونه آسیبی برای مجاری تنفسی ایجاد نمی کند و برای محیط و اجتماعاتی که انواع مختلف انسان ها با ویژگی های مختلف رفت و آمد می کنند، بدون آسیب است.

– استفاده از خوشبو کننده صنعتی هوا که نمونه پیشرفته تری از خوشبو کننده های دستی و خانگی می باشد، توانایی خوشبو کردن وسعت بیشتری از مکان ها را دارد و مخزن آن گنجایش ذخیره مواد معطر و اسانس های بیشتری را دارد.

– در فضاهای بسته با جمعیت بالا که جریان هوا کم است هم نیاز به تهویه و هم به خوشبوکننده وجود دارد تا  هوای محیط برای کسانی که در آن فضا قرار دارند و کسانی که وارد محیط می‌شوند دلنشین و جذاب باشد.

اهمیت استفاده از هواساز در تالار پذیرایی

همراه سازی خوشبو کننده هوا با سیستم هواساز

همراه سازی خوشبو کننده هوا با سیستم هواساز

دستگاه هواساز در ایجاد هوای مطبوع در انواع  محیط ها استفاده می شود، این دستگاه با امکاناتی که دارد می تواند دما و رطوبت هوا را تنظیم نماید. اگر محیطی نیاز به تهویه درست و ضروری داشته باشد دستگاه هوا ساز یکی از انتخاب ها است. اما نکته مهم که به ویژه در بسیاری از اماکن با رفت و امد عمومی می توان به آن توجه نمود امکان اتصال دستگاه هواساز با دستگاه های خوشبو  کننده هوا می باشد که به این ترتیب علاوه بر بهبود وضعیت هوای محیط می توان به رایحه افشانی و خوشبو کردن محیط نیز پرداخت. برای مثال عطرافشان الکتریکی صنعتی می تواند در کنار این سیستم همزمان با تنظیم وضعیت هوای محیط به خوشبو کردن آن نیز بپردایم.

– همراه سازی خوشبو کننده هوا با سیستم هواساز

هواساز دارای دستگاه فیلتراسیون قوی است که کیفیت هوا را بهبود می بخشد و در کنار آن زمانی که با خوشبو کننده صنعتی همراه شود بهترین هوا در محیط  به خصوص مکان های که جمعیت زیادی در آن  حضور دارند، ایجاد خواهد کرد. کارایی و بازدهی یک هواساز با اتصال و همراه سازی عطر افشان صنعتی به شدت افزایش خواهد یافت. تالار پذیرایی که دارای رفت و آمد زیادی است نیاز بسیاری به تهویه و خوشبو سازی هوا داشته و از بهترین تجهیزات در این زمینه می توان به خوشبو کننده هوا صنعتی اشاره نمود تا علاوه بر ایجاد جریان هوا، محیط هم خوشبو گردد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها