بهترین دستگاه عطرافشان کنترلی چه ویژگی هایی دارد؟

سیستم کنترل از راه دور دستگاه عطرافشان کنترلی

یک خوشبو کننده اتوماتیک کنترل از راه دور یا دستگاه عطرافشان کنترلی به سهولت استفاده می شود. با خرید این دستگاه نه تنها می توانید خانه خود را برای مدت زمان زیادی خوشبو نگه دارید، بلکه می توانید نوع عطر آزاد شده را نیز کنترل کنید. این عطر افشان اتوماتیک با اتصال به پریز برق کار می کند. همچنین  می توانید این دستگاه را به آسانی بر روی دیوار یا در هر جای خانه نصب کنید. البته ناگفته نماند برای پخش عطر بهتر است این دستگاه ها روی دیوار نصب شوند.

 ویژگی های دستگاه عطرافشان کنترلی

 ویژگی های دستگاه عطرافشان کنترلی

مزیت های استفاده از دستگاه عطرافشان کنترلی

بهره گیری از دستگاه عطر افشان کنترلی دارای مزیت های ویژه و خاص است که کاربر را در استفاده از قانع می کند. وجود بوی خوش در محیط حس خوشایندی را به افراد منتقل می کند. دستگاه عطرافشان کنترلی دارای ویژگی ها و مشخصه های مختلفی است که تعدادی از آنها را در این بخش معرفی می کنیم‌:

طراحی مستحکم به همراه درب قابل قفل

برخی از مدل های دستگاه عطرافشان کنترلی به گونه ای طراحی شده که بر روی دیوار قابل نصب باشد. از این دستگاه می توانید آن را در حمام، اتاق نشیمن، آشپزخانه یا هر اتاق دیگر در خانه نصب کنید. همچنین امکان این که آن را در یک دفتر یا رستوران تنظیم کنید نیز دور از ذهن نخواهد بود، طراحی دستگاه عطر افشان کنترلی بسیار مستحکم است، به طوری که آن را در مقابل  هر ضربه سختی غیر قابل شکستن می کند، یکی از بهترین ویژگی های یک دستگاه عطر افشان کنترلی ، درب قابل قفل آن است پس در زمانی که اقدام به پر کردن مخزن عطر آن می کنید، می توانید آن را قفل کنید تا کسی آن را دستکاری نکند.

 

سیستم پخش خودکار اسپری

دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی یک دستگاه عطرافشان کنترلی با اسپری اتوماتیک است که رایحه در  آن با  فواصل زمانی مشخص اسپری می شود و می توانید آن را با استفاده از یک ریموت کنترل تنظیم کنید تا بسته به مدل دستگاه بین هر پنج دقیقه تا هر ۴ ساعت عملیات پاشش اسپری به انجام رسد. شما می توانید بسته به نیاز زمان پاشش یا عدم پاشش عطر را در طول روز تنظیم کنید و در بقیه ساعات روز نیازی به تنظیم دستگاه خوشبو کننده ندارید.

 

کنترل از راه دور دستگاه عطرافشان کنترلی

ویژگی مهم دستگاه عطرافشان ، کنترل از راه دور آن به کمک یک ریموت است. شما تنها با کلیک بر روی یک دکمه می توانید تنظیمات عطرافشان خود را تنظیم کنید. بسته به مدل دستگاه تنظیمات عطرافشانی متفاوت است و شما می توانید با مطالع دفترچه راهنمای دستگاه به نکات مربوط به پاشش عطر دست پیدا کنید.

 • تنظیمات زمانی که در آن تصمیم می گیرید که در یک بازه زمانی دستگاه خوشبوکننده چند بار اسپری کند، یکی از بخش های تنظیمات دستگاه عطرافشان کنترلی است. گزینه های مختلف دیگری برای آن با توجه به نوع دستگاه خوشبوکننده هوا وجود دارد که می توانید آنرا از ۵ تا ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۴۰ دقیقه تنظیم کنید. همچنین می توانید فاصله زمانی را در ۱ ، ۲ یا ۴ ساعت تنظیم کنید. در طول روز که هوا گرمتر است و عطر برای مدت طولانی تری به گردش در می آید، می توانید فاصله زمانی طولانی تری تعیین نمایید. در یک اتاق بزرگ مانند فضای نشیمن، می توانید فاصله زمانی پاشش عطر را بر روی بازه های زمانی کوتاه تری تنظیم کنید.
 • دستگاه خوشبوکننده هوا عطر و رایحه را با شدت مشخصی در محیط پخش می کند. در برخی مدل های این دستگاه این امکان وجود دارد تا شدت پاشش رایحه را با ریموت کنترل و به دلخواه تغییر دهید.

 

اسانس خوشبوکننده متناسب با دستگاه عطر افشان کنترلی

اسانس خوشبوکننده متناسب با دستگاه عطر افشان کنترلی

اسانس خوشبوکننده متناسب با دستگاه عطرافشان کنترلی

اسانس دستگاه خوشبوکنده هوا متناسب با نوع کاربردی و سلیقه کاربر می تواند متنوع و گوناگون باشد. انواع مختلف اسانس ها برای دستگاه عطرافشان در دسترس هستند که تعدادی از آنها را در این بخش معرفی می کنیم.

 

 • خوشبو کننده هوا روغنی

  این اسانس ها شامل خوشبو کننده هوا ارگانیک یا خوشبو کننده هوا وانیل و دارچین شیرین و گرم می باشند. در این رایحه ها روغن های طبیعی گیاهی با هم مخلوط شده اند..

 • اسانس های با رایحه ایمن

  این اسانس ها برای کودکان، حیوانات اهلی و محیط زیست غیر سمی هستند و به عنوان یک خوشبو کننده هوا داخلی استفاده نمی شوند. تجزیه بیولوژیکی، بدون عطر و رایحه مصنوعی از ویژگی های چنین اسانس هایی محسوب می شود که هیچ گونه مشکلی همراه ندارد.

 • اسانس های تاثیرگذار

  از بین بردن بوی نامطبوع، با استفاده از اسپری روغنی فرموله شده و برخلاف اسانس های دارای مواد شیمیایی و مصنوعی، میزان جذب و حل شدن آن بیشتر است. رایحه گرم شیرین وانیل و دارچین برای آرامش و استراحت، یکی از این دسته اسانس ها می باشد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها