ایجاد رایحه خوش با دستگاه خوشبوکننده دانشگاه

خرید بهترین دستگاه خوشبوکننده هوا مخصوص سلف دانشگاه

دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی یکی از مکان هایی هستند که افراد متعددی در آنها رفت و آمد می کنند و هر یک از آنها عطر و بوهای مختلف خود را دارند. بنابراین در چنین محیطی وجود یک دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی می تواند بوی فضای آموزشی را تغییر دهد. خوشبوکننده هوا صنعتی محصولی است که برای تهویه و از بین بردن بوی نامطبوع فضاهای بزرگ طراحی شده است. این محصولات بطور معمول رایحه و سایر عطرهای ضد بو را به هوا منتقل می کنند. دستگاه خوشبوکننده مراکز آموزشی این کار را از طریق انواع فرمت های محصول از جمله ذرات معلق در هوا، شمع، پورپوری و ژل انجام می دهند. یکی از موفق ترین محصولات جدید در ایران خوشبوکننده آرورایحه است که توانسته بهترین دستگاه خوشبوکننده مراکز آموزشی یا همان خوشبوکننده اتوماتیک را به هموطنان خود ارائه دهد. یکی از جدیدترین و محبوب ترین محصولات جدید خوشبو کننده آرورایحه دارای تکنولوژی خاص اتمیزیشن است که اسانس را به ذرات بسیار ریز پودری تبدیل می کند. این خوشبو کننده هوا صنعتی یک جایگاه مخصوص دارد که بطری حاوی اسانس در آن قرار می گیرد. اسانس موجود در بطری طبق برنامه تنظیم شده برای دستگاه در هوا پراکنده می شود و به دلیل تکنولوژی منحصر به فرد آن، اسانس به طور یکنواخت و با پخش بوی بهتر در محیط پراکنده می گردد.

مشخصات کلی دستگاه خوشبوکننده دانشگاه

یک دستگاه پخش کننده رایحه مناسب برای مراکز آموزشی می تواند با ویژگی های زیر توصیف شود:

اجزای تشکیل دهنده دستگاه خوشبو کننده هوا

در دستگاه خوشبوکننده مراکز آموزشی ظرف اسانس در جای خود قرار می گیرد و سپس دستگاه به یک پریز برق وصل می شود. با روشن شدن دستگاه، عطر با سرعت کنترل شده از راه دریچه ای که در بخش بالایی دستگاه تعبیه شده، پخش و در هوا پراکنده می گردد. در برخی از دیگر محصولات، دستگاه خوشبو کننده مراکز آموزشی ساختار پیچیده ای ندارد و این تکنولوژی اتمیزیشن به کار رفته در آن است که دستگاه را از سایر محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می سازد. اسانس های بسیار متنوعی جهت استفاده به همراه پخش کننده رایحه تولید شده که متناسب با شرایط و ویژگی های محیط انتخاب می شوند و برای مراکز آموزشی نیز رایحه ای ملایم و در عین حال با قابلیت خنثی ساختن بوهای نامطبوع، می تواند گزینه ای مناسب باشد. به منظور تعویض اسانس ابتدا باید مخزن دستگاه با آب گرم شستشو گردد و پس از خشک شدن اسانس بعدی اضافه گردد.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده دانشگاه

 

مزیت های کاربردی دستگاه خوشبوکننده دانشگاه

تفاوتی ندارد فعالیت ها در چه محیطی انجام می پذیرد، آرورایحه قادر به ارائه خوشبو کننده هوا صنعتی برای اطمینان از جذاب بودن بوی محل کار در رده های گوناگون است. حس بویایی یکی از قدرتمندترین حواس پنجگانه انسان می باشد و آن را به روشی عالی برای ارتباط با مشتریان، کارمندان و دانشجویان در سطح احساسی تبدیل می کند. شما می توانید با کمک سیستمهای دستگاه خوشبوکننده دانشگاه و سایر مراکز آموزشی در طیف وسیعی از عطرهای خیره کننده، رایحه ای مناسب و درخور محیط آموزشی خود و با موفقیت در محیط خود بگنجانید. از جمله مزایای کاربردی دستگاه خوشبوکننده مراکز آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از بین بردن بوی بد با دستگاه خوشبوکننده

یک خوشبو کننده صنعتی می تواند بوی بد را از محیط دور و عطر و بوی تازه و خوب را جایگزین آن کند، به گونه ای که شما تا ساعتها از محیط احساس خستگی نکنید. در برخی مکان ها به دلیل وجود بوی نامطبوع و عدم تهویه مناسب محیط، افراد کار خود را به اتمام نرسانده ترک می کنند. در مورد مکان های آموزشی که دانشجویان و اساتید تا ساعتها در یک محیط قرار می گیرند، باید سیستم دستگاه خوشبوکننده مراکز آموزشی را جهت دور کردن بوی نامطبوع و پخش بوی خوب راه اندازی کرد.

مزایای محیط زیستی با استفاده از دستگاه خوشبوکننده دانشگاه

در دستگاه خوشبو کننده مراکز آموزشی قوطی فلزی وجود ندارد که بخواهیم آن را دور انداخته و با موارد بازیافت یا عدم بازیافت آن توسط محیط زیست فکر کنیم. ناحیه پر کننده مجدد دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک از پلاستیک سبک، قوی و تمیز ساخته شده و کار با آن آسان است. فناوری خلاقانه ای که در خوشبو کننده آرورایحه به کار رفته امکان استفاده ایمن تر را برای شما فراهم می آورد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها