با دستگاه خوشبو کننده خانگی هوای خانه تان را تغییر دهید

تفاوت دستگاه خوشبو کننده خانگی یا اسپری های خوشبو کننده

دستگاه خوشبو کننده خانگی ، یک دستگاه پخش کننده رایحه است که کاری فراتر از رایحه افشانی می کند. همه ما دوست داریم آرامش و آسایش را در انواع مختلف آن تجربه کنیم. این طلب آسایش جزئی از ذات انسان است و کسی نمی تواند منکر آن شود. اما این بدین معنی نیست که آرامش برای همه انسان ها به یک مفهوم باشد. برخی آرامش را در خواب پیدا می کنند و برخی دیگر تنها با جمع کردن ثروت دل و ذهن خود را آرام می کنند. بنابراین به واقع نمی توان بر روی نوع آرامش افراد صحبت کرد. اما نکته جالب اینجاست که همه انسان ها از یک سری راه های ثابت این آرامش را دریافت و درک می کنند. همه ما تنها و تنها از طریق احساس پنجگانه خودمان با زندگی واقعی در ارتباط هستیم. از این رو اگر قرار باشد آرامشی برای خودمان بسازیم مسلما راه این آرامش از راه یک یا چند حس ما می گذرد. ما می توانیم با دیدن یک صحنه دلپسند، با لمس یک لطافت خاص، با چشیدن مزه ای که دوستش داریم، با شنیدن صدایی جادویی و بوییدن رایحه ای آرام کننده آرامش را به خود هدیه کنیم.

بوییدن درست به اندازه سایر اعمال می تواند ما را به آرامش مورد نظرمان برساند. اما این که رایحه آرامش بخشی که دوست داریم همیشه در فضا به شکل ملایم وجود داشته باشد، آن هم در روزگاری که دود و آلودگی و هزاران بوی متعفن اطراف ما را گرفته است، بیشتر شبیه به یک آرزو می باشد. دیگر یادمان رفته است که بوی برخی از گل ها چه بوده است، طبیعت چه بوی دارد و خود ما چه رایحه ای دوست داریم. کافی است به خودتان نگاه کنید و این سوال را از خودتان بپرسید که شما چه رایحه ای را دوست دارید؟ احتمالا ذهن شما در هاله ای از ابهام بخواهد به این سوال پاسخ بدهد که در نهایت رایحه ای از یک ادکلن و یا یک اسپری را خواهید گفت. دیگر بس است. دستگاه خوشبو کننده منزل می تواند شما را به درون خودتان راهنمایی کند. می تواند کاری کند که شما آرامش را به شکل همیشگی حس کنید و بوی آن را بشنوید.

با دستگاه خوشبو کننده خانگی هوای خانه تان را تغییر دهید

دستگاه خوشبو کننده خانگی

دستگاه خوشبو کننده خانگی یا اسپری های خوشبو کننده؟

تا اینجای داستان تقریبا به خوبی دانستیم که باید به حس بویایی خودمان توجه کنیم و اگر دوست داریم واقعا آرامش داشته باشیم، بگذاریم یک دستگاه خوشبو کننده خانگی این حس را از طریق ایجاد فضایی خوش بو برای ما خلق کند.

اما شاید یک سوال مطرح شود و آن این که چرا باید از دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی استفاده کنیم وقتی می توانیم از وسایلی چون ادکلن و اسپری و … که احتمالا کمی از نظر مالی ارزان تر محسوب می شوند، استفاده کرد.

اصولا بحث مالی در برخی اوقات سبب می شود که ما خیر استفاده از برخی خدمات و کالا را به لقای آن ببخشیم و سعی کنیم با وسایل و خدمات دیگر آن مزیت را برای خودمان بسازیم. اما مسلما می دانیم که این وسایل جایگزین هیچوقت نمی تواند دقیقا همان کارایی کالای اصلی را داشته باشد.

در بحث دستگاه خوشبو کننده خانگی و نسبت آن با ادکلن ها و اسپری های خوشبو کننده هوا نیز همچنین اتفاقی می افتد. اولین وجه تمایز مهم بین این یک دستگاه خوشبو کننده خانگی و سایر خوشبو کننده ها در نحوه رایحه افشانی آن ها می باشد.

همانطور که کم و بیش در بالا اشاره شد، دستگاه خوشبو کننده خانگی به شکل پخش در فضا عمل می کند اما یک اسپری به شکل موضعی رایحه خود را پخش می کند. کاملا مشخص است که وقتی یک رایحه به شکل موضعی پخش می شود باید در همان موضع و مکان قرار بگیرید تا بو و رایحه آن را حس بکنید و این چیزی است که شما را محدود می کند.

در واقع کارایی اصلی یک اسپری خوشبو کننده این است که به شکل موضعی بوی نامطبوعی را از بین ببرد. از این رو دیگر تفاوت عمده بین یک اسپری و دستگاه خوشبو کننده خانگی در دوا رایحه آن ها می باشد. یک اسپری خوشبو کننده خاصیت موقتی دارد و تنها برای از بین رفتن یک بوی نامطبوع کارایی خوبی دارد. اما دستگاه خوشبو کننده خانگی قادر است رایحه خود را در ساعاتی از شبانه روز در فضای خانه یا محل کار حفظ کند و این چیزی است که یک آرامش واقعی را می تواند برای ما رقم زند.

خوشبو کننده خانگی هوشمند

در روزگاری که هر وسیله ای توسط خودش مدیریت می شود، چرا باید برای یک کار ساده چون پخش یک رایجه خودمان دست به کار شویم. شاید فکر می کنید که این کار چندان وقت گیر نیست و ضرری به ما نمی رساند. کافی است امثال این کارهای به ظاهر ساده را کنار یک دیگر بگذارید، خواهید دید چه زمانی را صرف آن می کنید. دستگاه خوشبو کننده خانگی می تواند این زمان را برای شما بخرد و خود برای خود تصمیم بگیرد که چگونه هوای زندگی شما را عوض کند. تنظیم و پخش درست رایحه، نگه داشتن غلظت رایحه در میزان دلخواه و درست آن و چندین کار دیگر که واقعا از عهده ما خارج می باشد، از جمله هوشمندی هایی است که دستگاه خوشبو کننده خانگی از آن بهره می برد.

شرکت تولید کننده و عرضه کننده خوشبو کننده آرو رایحه با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز، با تولید و عرضه انواع خوشبو کننده کوچک و بزرگ سعی دارد آرامش را به هم میهنان خود هدیه کند. باور کنید هزینه برای دستگاه خوشبو کننده خانگی نه تنها ولخرجی نیست، بلکه هزینه برای ایجاد یک زندگی پر از آرامش است. زندگی که متاسفانه این روزها کمتر در سطح جامعه شاهد آن هستیم .

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها