انواع خوشبوکننده هوا برقی و محیط های استفاده از آن

محیط های استفاده از انواع خوشبوکننده هوا برقی

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در ادارات، سازمان ها، فروشگاه ها و همچنین در منازل کارایی بسیار زیادی دارد دستگاه خوشبوکننده هوا برقی می باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه میزان مناسبی از رایحه خوشبو کننده محیط را به صورت اتوماتیک در هوا تزریق کنید. دستگاه خوشبو کننده هوا را می توان به عنوان یکی از مهمترین ابزار در محیط های بسته برشمرد که در مدل های مکانیکی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و برقی در بازار عرضه می شود و افراد می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. به طور کلی می توان گفت که وجود رایحه خوش در فضا به مطلوب شدن و تزریق انرژی مضاعف در محیط کاری و زندگی کمک می کند و این خصوصیت تنها حاصل از کارایی خارق العاده یک رایحه خوش در محیط های بسته است.
ما در این مقاله قصد داریم در خصوص دستگاه خوشبوکننده هوا برقی با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه با شما در میان بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. پس در صورتی که قصد دارید بیشتر در این مورد اطلاعات به دست بیاورید، با ما در ادامه همراه باشید تا بدانید به چه دلیل امروزه این دستگاه  به عنوان جزء اصلی در مراکز کاری و مسکونی تبدیل شده است.

انواع خوشبوکننده هوا برقی و محیط های استفاده از آن

انواع خوشبو کننده هوا

انواع خوشبو کننده محیط

خوشبو کننده هوا در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده، این دستگاه  مناسب استفاده افرادی است که قصد دارند از ابزاری کاملا حرفه ای برای خوشبو نمودن محیط  بهره گیرند هست، کاربر خدماتی می تواند این محصول را مبتنی با نوع نیاز و کاربری خود در محیط های گوناگون به کار بندد و از تکنولوژی منحصر بفرد آن بهره مند شود، دستگاه خوشبوکننده هوا  عمدتا به دو دسته نیمه اتوماتیک یا مکانیکی و اتوماتیک یا برقی تقسیم بندی می شود که با توجه به فضایی که قرار بر بهره گیری از آن است مورد انتخاب قرار می گیرد.

خوشبو کننده هوا نیمه اتوماتیک

خوشبو کننده نیمه اتوماتیک به طور معمول در اتاق ها و راهروها و سالن ها و محیط های کوچک مورد کاربردی واقع می شود،  این دستگاه خوشبوکننده با دارا بودن به محفظه ای تحت عنوان اسپری خوشبو کننده که در آن قرار می گیرد به رایحه افشانی در فضا می پردازد، مدل های مکانیکی این خوشبو کننده محیط معمولا پشت درب نصب می شود و با فشار  اسانس خوشبوکننده را اسپری می کند. برخی از مدل های این خوشبو کننده هوا  دارای باتری بوده و همراه با تایمر عملیات اسپری رایحه را به انجام می رساند. نکته ای که باید در استفاده از این دستگاه مورد توجه قرار گیرد این است که در برخی از موارد اسپری اسانس توسط خوشبو کننده نیمه اتوماتیک به ایجاد حساسیت تنفسی برای افراد حاضر در محیط می شود.

دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک

خوشبوکننده اتوماتیک علاوه بر قابل دارا بودن به سیستم برنامه ریزی، از قابلیت کنترل از راه دور نیز برخوردار است. انرژی این دستگاه از طریق اتصال مستقیم آن به برق حاصل می شود.  دستگاه خوشبوکننده هوا از مخزنی برای نگهداری اسانس تشکیل شده که با  فن آوری خاص خود در صورت اتمام خوشبوکننده مجددا آن را شارژ می کند،  برخی از مدل های خوشبوکننده دارای کارتریج است که پس از اتمام بو تعویض می گردد. خوشبوکننده هوا اسانس را اتمیزه می کند و آن را به صورت مولکول در هوا پخش می نماید. خوشبوکننده اتوماتیک در اندازه های مختلف و متناسب با فضاهایی در حدود ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربع کاربردی دارد.

مزایای خوشبوکننده هوا برقی

به طور کلی دستگاه خوشبو کننده محیط یک محصول دائما قابل استفاده است. در تولید این محصول از تکنولوژی روز استفاده شده و از قابلیتی چون ریموت کنترل برخوردار می باشد. شاید برای شما خراب شدن باتری دستگاه یک معضل به شمار رود در جواب به این موضوع می توان گفت که تجهیزات دستگاه خوشبوکننده هوا برقی به طور دائم از برق شهری تغذیه می کند. همچنین مصرف انرژی بسیار پایین در کنار کاربردی بالا برای استفاده در محیط های مختلف می تواند از دیگر دلایل برتری دستگاه خوشبو کننده هوا باشد.

مزایای خوشبوکننده هوا برقی

محیط هایی مناسب استفاده از دستگاه خوشبو کننده

محیط هایی مناسب استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا برقی

خوشبوکننده هوا برقی به طور کلی در همه ساختمان ها کاربرد دارد و  اماکنی چون نمازخانه ها و مساجد، مراکز ورزشی، سالن های اداری، دفاتر، فروشگاه ها و منازل محیط هایی هستند که نیاز به استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا برقی در آن ها احساس می شود.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها