تجربه یک رایحه افشانی فوق العاده با دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک

رایحه افشانی فوق العاده با دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک

رایحه افشانی توسط دستگاه خوشبوکننده هوا تامین کننده نیاز خریدار خوشبو کننده است. خریدار این دستگاه پس از بهره مندی از آن شور و حال بیشتری در محیط بسته خود احساس می کند و با دیدن کارایی متفاوت آن حتی در مواردی خواهان استفاده از این ابزار در محیط منزل و محل زندگی خود نیز می شود تا یکی از بهترین انواع خوشبو کننده اتوماتیک یا برقی را خریداری کند. خوشبو کننده هوا وسیله ای مناسب برای فضایی بدون سیستم تهویه می باشد و در مقابل خوشبوکننده های معمولی چون اسپری ها و خوشبوکننده ها  که در جایی ثابت قرار می گیرند و بوی تندی را ایجاد می کنند، کارکردی متفاوت و خارق العاده دارد و در به کارکردی بسیار ساده و آسان و مفید است. امروزه دستگاه خوشبو کننده هوا در انواع گوناگونی وجود دارد و ابزاری برای رایحه افشانی با پخش بوی مطبوع و گیرا در  فضای خانه و محیط کار شما به بهترین نحو ممکن است و کار اصلی آن را می توان پاکسازی و معطر نمودن فضا عنوان کرد،  رایج ترین نوع دستگاه رایحه افشان در ابعاد کوچک و قدرتمندی طراحی شده و این امکان در آن وجود دارد که بطور مستقیم در محل نشست و برخواست و رفت و آمد شما نصب گردد و رایحه روغن یا ژل را پراکنده به بهینه ترین شکل ممکن در فضا پراکنده کند. خوشبوکننده اتوماتیک در انواع گوناگون رایحه های تسکین دهنده  ای همچون اسطوخودوس و بابونه تا رایحه های گرمسیری میوه ای و انواع و اقسام گل ها  را  در محیط منتشر می کند و علاوه بر ایجاد رایحه مطلوب، محیط را به نحوی مناسب ضدعفونی می کند. دستگاه خوشبو کننده ابزاری کاربردی برای پخش بوی خوش در محیط های بسته است، این دستگاه با برخورداری از تکنولوژی نوینی چون اتومیزیشن مایع اسانس را با فشاری استاندارد از حالت مایع به حالت گاز مبدل می کند و ذرات نامحلول را در هوای محیط را با ماندگاری بالا همراه می نماید.

تجربه یک رایحه افشانی فوق العاده با دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک

بکارگیری رایحه افشانی با دستگاه خوشبوکننده هوا

 بکارگیری رایحه افشان با دستگاه خوشبوکننده هوا

دستگاه رایحه افشان گزینه ای مناسب برای پخش اسانس هایی با پایه درمانی نیز هست. دستگاه خوشبو کننده هوا وسیله کاملا بی صدا می باشد بنابراین در هنگام تماشای تلویزیون یا خوابیدن مزاحمتی برای افراد حاضر در محیط ایجاد نخواهد کرد، علاوه بر این با قابلیت تنظیم خودکار تایمر دستگاه هیچ دغدغه و نگرانی برای خاموش ماندن بی دلیل آن احساس نخواهید کرد. اسانس های مورد کاربرد در دستگاه خوشبوکننده دارای ویژگی های خاص گیاهی و  روغنی است که با پخش اسانس توسط دستگاه خوشبو کننده بر روی گیرنده بویایی ما متصل می شود و پس از آن بر روی سیستم عصبی و لنفاوی تأثیرات شگرفی می گذارد به طوری که اثرات کارآیی شگفت انگیز آن تا مدت های مدیدی در فضای بسته باقی خواهد ماند.

انتخاب خوشبوکننده هوا مناسب رایحه افشانی

بهره گیری از اسانس های طبیعی در خوشبو کننده برای آرامش روح و بهتر شدن خلق و خوی کمک کننده است و علاوه بر آن می تواند به تقویت روحیه و نشاط در محیط کمک کند. به عنوان مثال، طبق گفته های مارلین در روانشناسی امروز، اسطوخودوس ممکن است برای بهبود بی خوابی مناسب باشد و کیفیت خواب را بالا برد. نعناع، چوب صندل و درخت چاینیز هریک با خاصیت های متفاوتشان می تواند در جهت بهتر نمودن انرژی در محیط اسانس های کارآمد و خوب باشند که در میان عموم نیز به دلیل این که انرژی را تقویت و اعصاب را آرام می کند و حتی ایمنی بهبود می بخشند بسیار پر طرفدار و  محبوب هستند.

ویژگی های دستگاه رایحه افشان

دستگاه خوشبو کننده هوا یا رایحه افشانی دارای خاصیت های بسیار فراوانی می باشد که در این بخش به نمونه هایی از آن ها اشاره خواهد شد:
• دارای سنسورهای نور
• بسیار شیک و قابل هماهنگی با رنگ دکوراسیون
• بهبود دهنده و آرامش بخش
• پاک کننده هوای محیط
• قابلیت تنظیم فعالیت به صورت شبانه روزی

ویژگی های دستگاه رایحه افشان

مکان های مناسب استفاده از رایحه افشانی

مکان های مناسب استفاده از رایحه افشانی

رایحه افشانی به طور کلی می تواند برای هر محیطی کاربردی و مناسب باشد ولی در این جا به چند مورد از این مکان اشاره خواهد شد که شامل:
• خوشبو کننده هوا مناسب محیط های اداری و  تجاری و تفریحی و فروشگاهی
• هتل و رستوران و سالن همایش و سینما و تالار پذیرایی و سالن های انتظار
• مراکز درمانی و بیمارستانی و کلینیک زیبایی و مطب پزشک
• باشگاه ها و کلوپ ورزشی و مراکز اسپا و استخر
• مراکز آموزشی و دانشگاهی و مدارس و مهدکودک ها و کلیه آموزشگاه ها

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها