مزایای استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا در محیط های تجاری و ادارات

استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا در محیط های تجاری و ادارات

امروزه کمتر کسی است که از میزان تاثیر گذاری استفاده از رایحه خوش در محیط تجاری بر میزان رضایتمندی مراجعین و در نتیجه افزایش میزان فروش بی اطلاع باشد. آنچنان که تحقیقات نشان داده است، وجود رایحه و بوی خوش در محیط های تجاری و ادارات، میتواند به نحوی مثبت بر میزان رشد کسب و کار و فروش آنها تاثیر گذار باشد. بوی خوش بر رفتار، رضایتمندی، نوع ارزیابی کسب و کارتان توسط مشتریان و بر به یاد ماندن خاطرات آنها تاثیر مثبت خواهد داشت. از این رو استفاده از رایحه های مناسب به جهت ترغیب مشتریان و مراجعین به کسب کارتان اهمیت پیدا خواهد کرد.

حس بویایی یکی از اصلی ترین و تاثیر گذار ترین حواس بر رفتار و احساسات انسان بوده و هست. از این رو استفاده از برخی نکات در خصوص این حس و تاثیر گذاری آن بر افراد برای بهبود کسب و کار فکر عاقلانه و زیرکانه ای خواهد بود. روش های مختلفی برای ایجاد رایحه دل انگیز در محیط کار و منزل وجود دارد، یکی از این روش ها استفاده از دستگاه رایحه افشان است. این دستگاه با قابلیت های منحصر به فرد خود امکان دستیابی به بهترین رایحه در مدت زمان کوتاه و هزینه مناسب برای شما فراهم می آورد.

معرفی دستگاه رایحه افشان

اهمیت ایجاد یک رایحه خوش در محیط بسیار بیشتر از برطرف کردن بوی نامطبوع است. بویایی تنها حسی است که مستقیما بر حافظه و احساسات اثر میگذارد. از این رو به کار گرفتن دستگاهی که بتواند رایحه ای خوش و مطبوع در محیط ایجاد آورد اهمیت پیدا می کند. دستگاه خوشبوکننده هوا یا رایحه افشان از راهکارهای کارآمد ایجاد رایحه مطبوع در محیط های اداری و تجاری می باشد. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی های به روز میتواند اسانس را به طور بهینه و یکنواخت در محیط پراکنده کند و برای این کار کمترین میزان اسانس را مورد استفاده قرار دهد. تکنولوژی اتمیزیشن از اصلی ترین تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه عطر افشان بوده که اسانس رایحه مایع را به شکل بخار در محیط پراکنده میکند. استفاده از این تکنولوژی ماندگاری رایحه در محیط را افزایش داده و مصرف اسانس را به میزان زیادی کاهش میدهد.

دستگاه رایحه افشان در بسیاری از محیط های تجاری، ادارات، مراکز تفریحی و سایر محیط هایی که به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند، قابل استفاده است. این مکان ها با داشتن یک رایحه مطبوع میتواند باعث افزایش رضایت مشتریان و جلب توجه آنان شود. به علاوه استفاده از رایحه خوش در محیط های اداری که مشتریان به طور مستقیم با آن ارتباط ندارند نیز میتواند در روحیه و نشاط کارمندان تاثیر گذاشته و میزان کارایی و بهره وری از آنان را بالا ببرد.

مزایای استفاده از دستگاه رایحه افشان

رفتار مشتریان را کنترل کنید

رایحه و بوی خوش میتواند احساسات و عملکرد مشتریان را تحت تاثیر قرار داده و تغییر دهد. یک رایحه خوش میتواند حالی خوب در آنان ایجاد کند. به این ترتیب رفتار مشتریان با کارمندان را بهبود می بخشد و بهتر می کند. مشتریان زمانی که با رایحه فضا خوشحال باشند، تمایل بیشتری به خرید کالا ها و استفاده از خدمات ارائه شده نشان می دهند. به رایحه کافه ها دقت کنید، بسیاری از مردمی که در این مکان ها رفت و آمد دارند از بوی خوش آن لذت میبرند، حتی اگر چیزی هم سفارش ندهند. با جذب مشتریان با بوی خوش، صاحبان کافه ها آنها را مجاب میکنند تا از خدمات و محصولاتشان استفاده کنند. با استفاده از رایحه افشان میتوانید این احساس را در مشتریان خود به وجود بیاورید و آنها را به استفاده از محصولات و خدمات خود ترغیب کنید.

تجربه خریداران را بهبود ببخشید

زمانی که بعد از مدت ها مجددا به یک فروشگاه قدم می گذارید، اولین چیزی که به شما خوش آمد گویی میکند، رایحه و عطر خوش فروشگاه است. وجود یک رایحه مناسب با محصولات، میتواند به میزان زیادی در میزان تاثیر پذیری مشتریان و مراجعین به کسب و کار شما تاثیر داشته باشد. برای مثال در یک فروشگاه لوازم بهداشتی و مراقبتی پوست، استفاده از رایحه گیاهان دارویی خوشبو میتواند احساس نیاز و خرید محصولات را در مشتریان دو چندان کند. پس استفاده از رایحه مناسب در دستگاه خوشبوکننده هوا میتواند نقش تعیین کننده ای در تجربه حضور مراجعین در فروشگاهتان داشته باشد.

بهره وری کارکنان را افزایش دهید

مزایای استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا صرفا تاثیر گذاری بر مشتریان نیست. محیط کاری که بوی خوشی داشته باشد تاثیرات مثبت زیادی در بهبود کارایی کارمندان نیز خواهد داشت. کارمندانتان هوشیار تر و فعال تر شده و کاهش اشتباهات آنها را به همراه دارد. خدمات رسانی به مشتریان نیز بهبود پیدا میکند. به علاوه مشتریان که با رایحه خوش حال خوبی دارند، کارمندان را هم خوشحال میکند. واضح است که کارمندان خوش برخورد به کسب و کار شما رونق می دهند. مشتریانی که خوشحال و راضی از فروشگاهتان خارج میشوند، قطعا باز هم به شما مراجعه خواهند نمود. همچنین استفاده از خدمات فروشگاه شما را به دوستان و آشنایانشان هم معرفی و پیشنهاد میکنند.

بوی خوش را برای کسب و کارتان به ارمغان آورید

اگر تا به امروز به مزایای استفاده از رایحه خوش در کسب و کارتان فکر نکرده اید و فروشگاهتان ناخواسته با بوی دستگاه ها، مواد اولیه و یا سایر موارد پر شده، میتوانید با استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا تاثیرات منفی این بوی نامطبوع را از ذهن مشتریانتان پاک کرده و کنترل رایحه خوش را در محیط کار خود به دست بگیرید. یادتان باشد تصمیم با شماست که مشتریان و مراجعین، چه عطر و رایحه ای از فروشگاهتان به یادگار ببرند.

دستگاه خوشبوکننده هوا تجاری

دستگاه خوشبوکننده مدل EA500 یک دستگاه رایحه افشان مناسب برای محیط های تجاری است که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد. با توجه به ظاهر آن میتوان از این دستگاه در محیط های لوکس استفاده نمود. خوشبوکننده هوای EA500 از اسانس های پایه الکل برای فراهم کردن رایحه خوش استفاده میکند و میتوان اسانس مناسب برای محیط مورد نظر را از میان انواع اسانس های موجود انتخاب نمود. این دستگاه توانایی پخش بهینه اسانس در محیط هایی تا ۵۰۰ متر مکعب را داشته و در منازل، محیط کار، مغازه ها و فروشگاه های کوچک، رستوران ها و کافی شاپ ها قابل استفاده خواهد بود.

همانطور که خواندید، این ها برخی از نمونه مزایا و تاثیرات مهم رایحه خوش در مشاغل مختلف هستند. پس اگر در مراکز تجاری و اداری مشغول کار هستید یا حتی در منزل خود، از اهمیت و تاثیرگذاری عطر خوش غافل نشوید.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها