محیطی مطبوع و دلنشین با دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک

انتخاب خوشبوکننده هوا مناسب رایحه افشانی

دستگاه خوشبوکننده هوا برقی با حداقل مصرف انرژی و با استفاده از اسانس خوشبوکننده ، باعث رایحه افشانی در هر محیطی می شود، به گونه ای که در خانه تنها بوی خوش به مشام برسد. برای اینکه بوی خانه را با حداقل تلاش تازه نمود، یکی از بهترین انواع خوشبو کننده برقی ، خوشبو کننده آرورایحه می باشد. این تجهیز به لحاظ کارکرد و استفاده، راحت و آسان بوده و می تواند با عطر افشانی موجب معطر نمودن فضای خانه و محیط کار شود. رایج ترین تجهیزات انواع کوچک و قدرتمندی هستند که بطور مستقیم در محل نشست و رفت و آمد نصب شده و بوی مورد نظر را پراکنده می کنند. خوشبوکننده اتوماتیک در انواع مختلفی از رایحه های تسکین دهنده اسطوخودوس و بابونه گرفته تا بوی گرمسیری میوه ای، تولید می شوند.

رایحه افشانی با خوشبو کننده آرورایحه

پخش کننده اسانس یا دستگاه رایحه افشانی یک گزینه خوشبو کننده هوا  است که اسانس های مختلف را برای داشتن رایحه دلپذیر در هوا پخش می کند. همچنین این دستگاه، به نوعی رطوبت گیر مجهز است که از غبار خنک استفاده می کند و برای جلوگیری از حساسیت های تنفسی و آلرژیک  انتخاب مناسبی می باشد. این تجهیز برای انجام عمل رایحه افشانی، هیچ صدایی تولید نکرده و با داشتن قابلیت تنظیم پذیری می تواند در ساعات مختلف شبانه روز به فعالیت بپردازد. استفاده از اسانس های مختلف مطابق سلیقه افراد و شرایط محیطی از دیگر ویژگی های خوشبو کننده آرورایحه می باشد. این اسانس ها در عطر های مختلف ازجمله اسطوخودوس، درخت چای، نعناع و نارنج شیرین تهیه شده و  بسیار مورد توجه می باشند و آثار مفیدی بر آرامش و تمرکز افراد در محیط می گذارند.

رایحه افشانی با خوشبو کننده آرورایحه

رایحه افشانی با دستگاه خوشبوکننده هوا

انتخاب خوشبوکننده هوا مناسب رایحه افشانی

از رایحه های مختلف با اهداف متفاوتی می توان استفاده نمود، محیط کاری، منزل، تجاری، فروشگاهی، درمانی و… از جمله این محیط های می باشند. این اسانس ها کارکردهای متفاوتی دارند. برخی از این مکان ها و اسانس های مناسب آنها عبارتند از:

سرویس بهداشتی

اگرچه انتخاب اسانس باید مناسب با سلیقه افراد، شرایط محیطی، فعالیت انجام شده در محیط و… صورت پذیرد ولی با توجه به تنوع اسانس خوشبو کننده هوا امروزه می توان برای هر محیطی اسانس مناسبی انتخاب نمود. خوشبو کننده آرورایحه می تواند در سرویس های بهداشتی بر روی دیوار نصب شده و با رایحه های خنک و سبک با قابلیت پخش بالا در این محیط ها مورد استفاده قرار بگیرد.

آشپزخانه

بوی غذاهای مختلف در آشپزخانه ها می تواند آزار دهنده باشد، با استفاده از اسانس های با امکان جایگزینی سریع و بوی غالب می توان رایحه افشانی را در آشپزخانه ها و رستوران ها انجام داده و مانع از کاهش میل افراد در این مراکز شد. این امر در رستوران های بزرگ می تواند به جذب مشتری بیشتر کمک نماید.

منازل مسکونی

علاوه بر بخش های مختلف یک منزل مسکونی، در بخش هایی نظیر ورودی مجتمع ها استفاده از یک رایحه افشان اتوماتیک متناسب با وسعت محیط می تواند افزاد را به هنگام ورود به منزل خوش خلق و شاداب نماید. اسانس های با ماندگاری بالا، بوی غالب و سرعت پخش زیاد برای منازل مسکونی استفاده می شود.

مراکز اداری

در مراکز اداری افراد به مدت طولانی به فعالیت مشغول می باشند. زمان زیاد فعالیت موجب از دست رفتن تمرکز، خستگی، کسالت و گاها تنش و اضطراب می گردد. استفاده از اسانس خوشبو کننده هوا اتوماتیک در این مراکز می تواند در زمان مناسب به پخش بوی مطبوع در محیط پرداخته و افراد را از احساس منفی رهایی دهد.

مراکز فروشگاهی و تجاری

به کارگیری دستگاه خوشبو کننده آرورایحه در مراکز تجاری و فروشگاهی با پخش اسانس های غالب و معطر می تواند به جذب مراجعه کننده و مشتری کمک نماید. استفاده از اسانس های تند، شیرین،‌ سنگین و ادکلنی در این مراکز بسیار رایج می باشد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها