خرید خوشبو کننده هوا و تاثیر آن بر دکوراسیون خانه

خرید خوشبو کننده هوا و تاثیر آن بر دکوراسیون خانه

در گذشته نه چندان دور معمولا آن چیزی که در خریدهای ما تاثیرگذار بود، کیفیت و کارایی و قیمت محصول مورد نظر بود و عموما به این موضوع فکر نمی کردم که این وسیله چه تاثیری در زیبایی کلی خانه یا محل کار دارد. عموما بعد از خریداری محصول، تازه به دنبال جایی مناسب برای آن هستیم. امروزه در دورانی هستیم که زیبایی و تناسب حرف اول را می زند و کوچکترین وسیله به نوعی در این تناسب دخیل می شود. از این رو  خرید خوشبو کننده هوا  این قاعده را مد نظر دارد، تولید کنندگان نیاز جامعه را به زیبایی و تاثیر دکوراسیون منزل می دانند. از این رو رفته رفته تلاش کردند به نوعی وسایل و محصولات خود را در دل دکوراسیون مصرف کنندگان قرار دهند. این اتفاق مستلزم  تولید  فضای کلی دکور صرف کننده خود را حدس بزند تا بتواند بر اساس آن زیبایی محصول خود را تنظیم کند، در کلام بهتر زیبایی در محصولات امروز از مفهومی کیفی به مفهوم کمی تبدیل شده است. زیبایی هر چیزی نسبت به سایر اجزا سنجیده می شود، ممکن است شما محصولی زیبا با هر متر و معیاری طراحی کرده باشید، اما تا زمانی که در دکوراسیون مشتریان شما جایی نداشته باشد، از خیر کیفیت و حتی قیمت مناسب آن نیز می گذرید، از طرفی وقتی شما قصد خرید خوشبو کننده خانه دارید، به خوبی از دو ویژگی عمومی آن با خبر هستید، اول این وسیله تقریبا جلوی چشم خواهد بود و نمی توان آن را به شکل تمام مخفی کرد. دوم این وسیله عموما حضوری دائمی دارد و معمولا جای مشخصی برای آن تعیین می شود، این دو مورد  باید همواره در خرید خوشبو کننده هوا  مد نظر گرفته شود. زیرا تاثیرگذاری اصلی دستگاه خوشبو کننده هوا بر دکوراسیون محل از طریق این دو ویژگی صورت می گیرد. در ادامه مطلب بیشتر در باب این موضوع صحبت خواهیم کرد.

خرید خوشبو کننده هوا و تاثیر آن بر دکوراسیون خانه

 

تاثیر رنگ دکور در خرید خوشبو کننده هوا

یک دستگاه خوشبو کننده هوا حضوری دائمی و فعال در دکوراسیون منزل یا محل کار دارد، بنابراین تاثیری مستقیم بر تناسب بین اجزای تشکیل دهنده این دکور خواهد داشت، اولین چیزی که در مورد دکوراسیون به ذهن ما خطور می کند، مسئله رنگ محصول می باشد. رنگ طیفی گسترده است که هر کسی می تواند بر اساس سلیقه خود تعدادی را انتخاب و از آن ها استفاده کند. اما این طیف گسترده کار طراحی محصولات مانند همین دستگاه خوشبو کننده را سخت تر می کند. زیرا مشخص نیست کسی که به خرید خوشبو کننده هوا اقدام می کند از چه طیف رنگی استفاده کرده و اصولا دسته بندی در این زمینه بسیار غیر ممکن است، تولید کنندگان معتبر و برند این مشکل سخت را با روشی آسان حل کرده اند و  در همه آن ها از مقداری رنگ سفید و به مقداری رنگ سیاه بهره برده اند که با این کار عملا وسایلی  از رنگ های سفید یا سیاه یا هر دو استفاده می کنند و ناخودآگاه با هر نوع طیف رنگی هماهنگ و متناسب می شوند.

از طرفی  دستگاه خوشبو کننده هوا، چندان بزرگ نیستند و در تم کلی تاثیری ندارند و تنها باید رنگ آن متناسب با محیط باشند. بنابراین بهترین پیشنهاد برای خرید خوشبو کننده خانه در دکوراسیون روشن  رنگ سفید است و  در دکوراسیون تیره به طبع مشکی است، البته  دکوراسیون بحثی است که به خلاقیت بسیار نیاز دارد تا قانون و قاعده،  سعی بر این است که در آن  به رنگ بندی دقت کنید و گاهی شاید با ایجاد یک تناقض رنگی بین تیره و روشن، جذابیت تازه و نو به محل زندگی یا کار خود بیافزایید.

 فضای مناسب در خرید خوشبو کننده خانه

از دیگر مسائل مهم در دکوراسیون منزل و به طبع آن در خرید خوشبو کننده هوا، مسئله فضا می باشد. در کلام بهتر در دکوراسیون امروز مهم است که دقیقا بدانیم وسیله ی خریداری شده به چه میزان فضا می خواهد و آیا ما دقیقا این فضا را در جای مناسب در اختیار آن قرار داده ایم یا خیر؟ از طرفی باید بدانیم با گذشت زمان خانه ها کوچک تر شده اند و دیگر مانند گذشته یک خانه بزرگ در اختیار همه مردم قرار ندارد و ما باید در خانه ای با مساحتهای ۵۰ تا ۱۰۰ متر بهترین طرح را برای دکوراسیون خود چینش کنیم و این فضای کم ما را مجبور می کند که در خرید خوشبو کننده هوا و سایر خریدهای خود توجه ویژه ای داشته باشیم.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها