بهترین محل نصب برای دستگاه های خوشبو کننده

محل نصب دستگاه های خوشبو کننده

در فضاهای بسته یکی از ناخوشایندترین مشکلات وجود بوی نامطبوع می باشد که بسیار آزاردهنده بوده و از این رو امروزه از دستگاه های خوشبو کننده برای ایجاد رایحه ای معطر در فضا استفاده می شود که در اشکال مختلف وجود داشته در مکان های مختلف مانند مساجد ، ادارات ، رستوران ها و منازل استفاده از این دستگاه اهمیت دارد . که برای نصب دستگاه های خوشبو کننده باید با توجه به محل استفاده ، اندازه فضا ، نیاز به منبع تغذیه خارجی ، تحرک هوای فضا و غیره در نظر بگیرید. کمی بیشتر درباره این خوشبو کننده ها صحبت کنیم و اطلاعاتی را در خصوص آنها در اختیار شما قرار دهیم.

دستگاه خوشبو کننده را در کجا قرار دهیم؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید مقدار فضایی است که شما قصد دارید با استفاده از دستگاه آن را خوشبو نمایید. نکته بعدی این است که بعد از آنکه ابعاد محل مورد نظر را اندازه گیری کردید شما می توانید به راحتی متناسب با اندازه محل یک خوشبو کننده مناسب را خریداری کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید میزان گردش هوا در محل مورد نظر شما است که توصیه می شود حتما این مورد بررسی گردد. پس از خریداری محصول باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که برای نصب آن به هیچ وجه این دستگاه را در کنار سیستم های هواکش نصب نکنید. در ادامه بهترین مکان برای قرار دادن دستگاه در محیط های مختلف پیشنهاد می شود.

دستگاه خوشبو کننده را در کجا قرار دهیم؟

دستگاه خوشبو کننده را کجا بگذارم؟

منزل

بهترین محل نصب دستگاه خوشبو کننده در منزل، نصب آن بر روی دیوار درب ورودی منزل است که دور از دسترس فرزندان کوچک قرار گیرد. زیرا در هنگام ورود موجی از رایحه های خوشبو با گیرنده بویایی متصل شده و بر روی سیستم عصبی و لنفاوی تأثیر عمیقی می گذارد و اثرات کارآیی شگفت انگیز آن تا مدت ها در فضا باقی می ماند و از شدت تنش ها و استرس های بیرونی می کاهد. همچنین می توانید از دستگاه به عنوان عامل آروما تراپی نیز استفاده گردد.

باشگاه ها و مجموعه های ورزشی

خوشبو کننده در مجموعه های ورزشی می تواند در ورودی سالن هم قرار بگیرد اما بهترین محل نصب برای خوشبو کننده ها داخل سالن و بر روی دیواری های مقابل هم می باشد. دستگاه در این مکان با انتشار رایحه خوشبو کننده در سالن های ورزشی انرژی را به ورزشکاران می دهد تا به بهترین شکل ممکن و با تمرکز تمرینات خود را به انجام برسانند و روحیه ورزشی خود را ارتقا بخشند.

اماکن مذهبی

از آنجاییکه اماکن مذهبی و زیارتی یکی از مراکز شلوغ و پر رفت و آمد در کشورمان به حساب می آیند و روزانه تعداد کثیری از افراد به این مکان ها می روند بهترین پیشنهاد برای محل نصب خوشبو کننده ها آن بهتر است در انتهای سالن باشد که اسانس را در کل محیط مورد نظر و با سرعت بالای پخش کند.

هتل ها و رستوران ها و تالارها

عموما فضای هتل ها و رستوران و تالار ها به خصوص لابی آنها باید فضایی دلپذیر و منحصر به فرد چه برای مسافران، میهمانان و کارکنان باشد و بهترین محل نصب خوشبو کننده ها مقابل درب ورودی و در سالن ها می باشد. ایجاد همچین فضای دلپذیری موجب می شود میهمان یا مسافر شما به فضای شما احساس تعلق خاطر داشته باشد. چرا که رایحه فضای شما در ذهن وی ماندگار شده و آن را برای دیگران بازگو می کند.

مراکز درمانی و بیمارستانی و کلینیک های زیبایی

بوی نامطبوع مواد شوینده و ضدعفونی کننده در کلینیک ها و بیمارستان ها باعث آزرده خاطری بیماران و مراجعین می شود و برای رفع حل این مشکل بهتر است محل نصب خوشبو کننده ها در سالن انتظار مراجعین و یا در راهرو های پر رفت و آمد قرار گیرد تا باعث شود آنها از احساس خوبی برخوردار شده و استرس کمتری داشته باشند.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها