راهنمای خرید دستگاه خوشبو کننده دیواری

راهنمای خرید دستگاه خوشبو کننده دیواری

در خانه و محل کار برای ایجاد محیطی مطبوع و دلنشین، استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا همواره انتخاب مناسبی به شمار می آید. در میان انواع گسترده تجهیزات رایحه افشان، انتخاب مناسب دستگاهی است که با کمترین میزان اشغال فضا به راحتی بتواند محیط وسیعی را پوشش دهد در ظاهر امری دشوار است اما انواع دستگاه خوشبو کننده دیواری با قابلیت نصب بر روی دیوار و کارکردی کاملا اتوماتیک مناسب برای مراکز مسکونی و اداری بوده و برای ایجاد بویی مطبوع در محیط مورد استفاده قرار می گیرد. اسانس خوشبوکننده هوا معمولاً هفته ها بدون نیاز به تعویض، روند عطر افشانی را ادامه می دهد. ضمن اینکه دستگاه عطرافشان امکان تنظیم میزان پاشش اسانس را فراهم می سازد. هنگام خرید دستگاه خوشبو کننده دیواری ، توجه به قیمت و ویژگی ها از اهمیت زیادی برخوردار است.  همچنین قدم بعدی پس از انتخاب دستگاه مناسب تجهیز آن به اسانس خوشبو کننده مناسب می باشد.

 

نحوه عملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا دیواری

چگونگی عملکرد دستگاه های عطرافشان بسیار ساده است. تنها کافی است تا کاربر از پر بودن مخزن دستگاه اطمینان حاصل نماید. سپس با روشن نمودن دستگاه، فرایند پاشش اسانس در بازه های زمانی مشخص آغاز می گردد. امکان نصب آسان دستگاه های کوچک به دلیل برخورداری از ابعادی فشرده و وزن مناسب یکی از ویژگی های بارز این تجهیزات می باشد. در محیط های با رفت و آمد عمومی نظیر بانک ها، سازمان ها و اداره های مختلف با توجه به وسعت مجیط استفاده از یک خوشبو کننده هوا دیواری انتخاب بسیار مناسبی است. فرایند اتمیزیشن این امکان را برای دستگاه فراهم می آورد تا اسانس را از حالت مایع به حالت بخار تبدیل کرده و وسعت پوشش دهی بالاتری را ایجاد نماید. در عین حال از ایجاد حساسیت های تنفسی و آلرژیک برای افراد حاضر در محیط جلوگیری می نماید.

 

انتخاب اسانس مناسب دستگاه رایحه افشان

اسانس ها عموما با اهداف مشخصی تهیه می گردند. برخی به منظور کاهش اضطراب و ایجاد آرامش، برخی به منظور آروماتراپی و درمان برخی مشکلات فیزیکی، بعضی به منظور ایجاد نشاط و شادابی و… در محیط مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه اولین و مهم ترین نکته به هنگام تهیه اسانس مناسب دستگاه رایحه افشان توجه به هدف ایجاد یک رایحه خاص در محیط می باشد.

 

ویژگی های دستگاه خوشبو کننده دیواری مناسب

مزایای استفاده از یک دستگاه رایحه افشان عبارتند از:

  •  رایحه ماندگار

رایحه یک خوشبوکننده اتوماتیک به دلیل استفاده از اسانس های مناسب ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها دوام آورد. در بعضی از نسخه ها پر کردن یا تعویض مخزن دستگاه بسیار آسان است که موجب می شود افراد بتوانند رایحه دلخواه خود را تا زمانی که می خواهند ماندگار کنند. اتصال یک خوشبوکننده هوا ساده و استفاده از کاملا کاربرپسندانه است.

  • محیطی همواره خوشبو

ایجاد فضایی مطبوع در محیط های مختلف با اهداف متفاوتی صورت می پذیرد. استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک با اسانس های مخصوص می تواند موجب افزایش تمرکز، کم شدن خستگی، افزایش راندمان کاری دز محیط اداری شده و جذب بیشتر مراجعه کننده را در مراکز تحاری به همراه داشته باشد.

محیطی همواره خوشبو

محیطی همواره خوشبو

  • ارزان تر از دستگاه تصفیه هوا

بسیاری از افراد برای تمیز کردن هوا در خانه خود از دستگاه تصفیه هوا گران قیمت استفاده می کنند. استفاده از این دستگاه ممکن است برای رهایی از آلرژی ها از اهمیت بالایی برخوردار باشد اما اگر تنها بوی دلپذیری مدنظر باشد، استفاده از یک دستگاه خوشبو کننده دیواری انتخاب بهینه تری محسوب می شود.

  • رایحه قابل کنترل

کنترل میزان پاشش اسانس با تنظیم دور دستگاه خوشبو کننده هوا بسیار ساده بوده و  به کاربر این امکان را می دهد تا درباره میزان و شدت اسانس پاشش شده براساس ویژگی های محیطی تصمیم گیری نماید.

  • یک دکوراسیون زیبا

طراحی زیبا این دستگاه می تواند ظاهری شیک در محیط به وجود آورد. این امر در محیط های خانگی، اداری، فروشگاه های کوچک، سرویس های بهداشتی و… بسیار حائز اهمیت است.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مشاوره تخصصیلیست دستگاه‌هالیست اسانس‌ها